Обетки со цветен дизајн

Кружни обетки (OB04)

SKU: 366615376135191
ден7,50Price
  • Кружни обетки изработени од епоксидна смола со дрвена основа.
  • Дијаметар 22 мм
  • Закопчување со пин и силиконска навртка
 • Производите се испорачуваат преку Брза Пратка во рок од еден до четири работни дена.

  Нарачателот треба да остави информации за испорака (Име и презиме, адреса и град на живеење, мобилен телефонски број)

СЛЕДИ МЕ НА
ФЕЈСБУК И ИНСТАГРАМ
 • Facebook - Windmillshop
 • Instagram - marija_maneva_windmillsh

Copyrights © 2018 MARIJA MANEVA. All Rights Reserved.

 • WINDMILL SHOP
 • WINDMILL SHOP
marija maneva.jpg
 • WINDMILL SHOP
 • WINDMILL SHOP